icon

Про нас

Інтернет магазин стильного одягу "Style Moda"

У нас немає мінімального замовлення !!!  У нас немає передплати!!!

Якщо Ви хочете придбати в свій гардероб модну річ за низькими цінами або шукаєте оптового постачальника модного жіночого одягу - то Вам саме до нас! Ми є постачальником модного одягу і співпрацюємо з декількома виробниками.


ВАЖЛИВО - МИ НЕ відшиваємо ЦЮ ПРОДУКЦІЮ! МИ виступаємо тільки в ролі ПОСТАЧАЛЬНИКА!

Будь ласка, зверніть увагу!!! Що всі виробники застосовують всі можливі способи демонстрації товару на сайті в найбільш вигідному світлі, тобто використовується спеціальне освітлення для зйомки фотографій, речі відпрасовані і красиво драпіровані, хутряні вироби зачесане. Тому вже отриманий товар може дещо відрізнятися, наприклад, по яскравості кольору (бути в більшій чи в меншій мірі яскравим, ніж на фотографії), фактурі (різні тканини одного і того ж кольору виглядають по-різному).

Обов'язково враховуйте ці особливості при замовленні товарів, так як це інтернет-магазин !!! Умови обміну та повернення товару у всіх виробників різні. Про це більш детально описано в розділі "Виробники" !!!


Для нас важливий кожен клієнт, тому ми вдосконалюємося щодня, щоб Ви залишилися задоволені своєю покупкою і нашим сервісом. Якщо Ви стали нашим клієнтом - Вам відкриваються двері модного одягу за помірними цінами.
У нашому інтернет-магазині "Style Moda '' представлений широкий вибір товару: сукні, спідниці, футболки, спортивні костюми, сарафани, кофти, кардигани, светри, блузки, брюки, піджаки, толстовки, верхній одяг.
Підписатися на розсилку